Tıkla, Betunlim’e Gir!

Betunlim yasal mı, benzeri soruları aydınlatmak amaçlı verdiğimiz lisans sorgulaması ve firma bilgileri burada verilmektedir. Bu sebepten dolayı bu kafa karışıklığına son verelim istedik. adım adım ilerlerken, birçok kişinin sırtını yaslamakta olduğu lisans belgesine de bakacağız. Çünkü lisansın yasallığını savunanları görüntülüyoruz. İlgili kimseler bilinçli mi bunu yapıyorlar bilmiyoruz. Ancak bilgi kirliliğine katkıda bulundukları kesin! Bunun önüne geçmek için peşinen söyleyelim. Sitenin lisansı ülkemizde legal değildir.

Betunlim Yasal Mı

Bahis sitelerinin hukuki statülerinin sorgulanmasında sırtımızı yaslayacağımız tek kural mevcuttur. Eğer ki Betunlim gibi sitelerden bahsediyorsak, hepsi illegaldir, kaçaktır. Bu tarz sitelerin ortak özellikleri yurt dışından hizmet vermesidir. Milli Piyango İdaresi’ne bağlı olmayışıdır. Lisans otoritelerinin de yurt dışı hukuki zeminde yükselmesidir. Söz konusu sitelerin yasal olması adına yeterli değildir. Ülkemiz için de olan budur.

Betunlim Yasal Lisans Sorgulaması

Peki, gelelim lisans konusuna! Birçok kişi dediğimiz gibi lisansın hukuki statüsü olduğunu savunuyor. Hatta bunun tamamen öyle olduğu görüşünü taşıyor. Oysa, Betunlim yasal mı sorusunu sorduğumuzda yanıtımızı vermiştik: hayır. artık bundan sonrasında lisansın varlığı bir şey değiştirmiyor. Ancak yine de lisansları konusunda inceleme yapacağız. Çünkü lisans bizim adımıza güvenilirlik temelli incelemelerimize katkı sağlayacaktır.

Firmanın lisansını sorgulamak üzere Betunlim girişini yapmamız gerekiyor. Aynı durum sizler için de geçerli oluyor. Akabinde en aşağıdaki kısma göz atıyoruz. İlgili kısımda yasal lisansın mührünü görüntülüyoruz. Mühre tıkladıktan sonrasında aşağıdaki bilgilerle karşılaşıyoruz:

  • Company name: Unlimited Solutions B.V.
  • Trade name: Unlimited Solutions B.V.
  • Address: Dr M.J. Hugenholtzweg 25 unit 11, Willemstad, Curacao
  • E-mail: support@betunlim
  • Registered Website(s): bet-unlim-betunlim

Betunlim Yasal Mı? Firma Bilgileri

Firma bilgilerini görüntüledik. Dilerseniz manuel olarak elle de sorgu yapabilmektesiniz. Bunun için ilk başta Betunlim yasal lisansını görüntülemeniz gerekiyor. İnternet üzerinden Curacao hükümetinin resmi sayfasına ulaşmanız yeterlidir. Akabinde sitenin paylaştığı bilgileri buradan da yazarak görüntüleyebilmektesiniz. Bu bize neyi sağlar? lisansın sahte olması ihtimaline karşı kendimizi bir anlamda sahteciliğe garantiye alabilmekteyiz.

Firmanın güvenilirlik analizini de yapmak zorunda hissediyoruz. Sonuçta lisansını sorguladıktan sonrasında Betunlim hakkında bu konuda da değerlendirme yapmak gerekiyor. En azından birkaç aktarım paylaşmalıyız. Sitenin sunduğu izlenime bakmalıyız. Gördüğümüz manzara site yasal olmasa da güvenilirdir. Birçok kişinin görüşü, lisansa dair bilgiler, iletişim verileri bunları destekler konumda yerini almaktadır. Giriş yapmak için ise paylaştığımız bağlantıları kullanınız.

error: Content is protected !!